Новогригорівська гімназія-філія Межівського ліцею № 1 Межівської селищної ради

52912., с. Новогригорівка, Межівського району, Дніпропетровської області

Баннер https://osvita.diia.gov.ua/ Вчитель інфо

Якщо в селі буяє школа -

не жевріє, живе село!

Гордістю села є школа. Прообразом сучасної школи в нашому селі була початкова школа, яку відкрили у вересні 1928 році на кошти громадян, а в 1931 році колгосп збудував нову школу, яка в 1934 році стала семирічкою. Лихої долі зазнала вона в роки війни. Її спалили фашисти, але зусиллями жителів Новогригорівки та керівництва колгоспу імені Леніна, будівлю відновили на новому міс­ці, де вона знаходиться й по сьогоднішній день. Починаючи з 1977 року діти села Новогригорівки вже мали змогу отримувати 8-річну освіту. Середньою школа стала в 1985 році. З пагорба, на якому стоїть школа видно село, мальовничі луки, невеликий лісок. А перед школою - каштани, такі гарні весною - німі свідки шкільних буднів і свят.

Значними подіями в школі завжди є свята "Першого і останнього дзвоника". "Випускний вечір", "Свято Золотої Осені", "Свято квітів", "День іменинника", "Новорічні ранки", "День учителя", "Міс Весна"...

За 88 років існування освіти в Новогригорівці зі стін школи вийшло більше 1600 випускників. Дві третини з них мають вищу та середню спеціальну освіту. А трудяться вони в різних галузях — це і вчителі і лікарі, й інженери, й фермери, й підприємці, й керівники організацій і установ.

Як говорить народна мудрість «Якщо твої плани розраховані на рік - сій хліб, якщо твої плани розраховані на десятиріччя - сади дерева, якщо твої плани розраховані на віки - навчай і виховуй дітей». Плани Новогригорівської середньої загальноосвітньої школи розраховані на віки, і тому головним завданням є навчання і виховання дітей - май­бутнього незалежної України.

Наша школа - це осередок освіти, культури, яке дає учням віру в майбутнє села. Сьогодні наш навчальний заклад гостинно відчиняє двері для своїх учнів, готує для служіння своєму народові майбутніх господарів землі.

Сьогодні в школі здобувають освіту  67 дітей. Гордістю школи є обдаровані діти, що мають тягу до навчання, захоплюються поезією, музикою, математикою, історією, екологією. Головною метою школи є створення умов для успішного навчання, виховання, розвитку і самореалізації кожної особистості як громадянина України, формування покоління, здатного навчатися протягом життя, створю­вати  й розвивати цінності громадянського суспільства.